Yeni Sezon Kaban Modelleri

Yeni Sezon Kaban Modelleri

Yeni Sezon Kaban Modelleri

Kış mevsiminin vazgeçilmezi olan kabanlar, soğuk havaların en çok aranan giysisi şüphesiz. Kışın olmazsa olmazı olan bu parçalarda, yeni sezonda pelüşler, kürkler, klasikleşen vazgeçilmez kaşe kabanlar ön planda. Renkli kaban modelleri, kürklü yakalar, uzun kabanlar sezonun trendlerinde. Sezonun ön plana çıkan kaban modellerini sizler için derledik.

Uzun Kabanlar Favorimiz

Sezonun en trend kaban modellerinin başında uzun kabanlar geliyor. Etek boyu biraz uzun olan bu kabanlar, rahat duruşu ile oldukça şık görüntü oluşturuyor. Ceket yaka uzun kaban modelleri ise favorilerimiz arasında. Kış mevsiminin dondurucu soğuklarına şık çözümler bulmak isteyenler için bu parçalar oldukça iddialı. Birçoğumuzun dolabında şık bir kabanı vardır. Çoğu zaman kurtarıcı olan bu klasik kabanlar dolabımızda olması gereken kurtarıcı parçalardan.

Renklerden Vazgeçmeyenlere

Kış mevsiminin gri sokaklarında herkes siyahlara bürünmüşken siz renklerinizle dikkat çekmek istemez misiniz? Hepimizin gözü çoğu zaman koyu renklere gitse de krem, bordo ve lacivert yine sokağın dikkat çeken kaban modelleri arasında.

suet-kabanSüet ve Yün Birlikte

Birbirinden şık yumuşacık süet modelleri, kış stilimizin tamamlayıcı parçaları arasında. Spor kombinlerimizle de uyarlayabildiğimiz süet kaban modelleri, kendimizi stil sahibi hissetmek istediğimiz zamanlarda sokak stilimizin de kurtarıcı parçaları arasında artık. Şık duruşları ile süet kaban modellerini biz de çok sevdik. Stilinde hareketlenmeyi sevenler için bu modeller favorimiz. Yeni sezon kaban modellerine buradan ulaşabilirsiniz.