HAKKIMIZDA

ŞAFAKNUR, genç girişimci Bayan Anwaar Saleh Alasousi tarafından 2017 yılında moda ve tasarım sektöründe fark oluşturmak için kurulmuş Şafaknur Dizayn Tekstil ve Tic. Ltd. Şti.’nin kadın giyim markasıdır.
 
Şafaknur, sanal ve fiziki mağazalarda deneyimli kadrosu ve yenilikçi yapısı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda büyümeyi, ölçülü giyimde modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olmayı hedeflemektedir.
 
En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, doğal malzemelerle doğa dostu ürünler, benzersiz tasarımlarla uygun fiyatlar Şafaknur şemsiyesi altında bir araya gelmiştir.
 
Modern kadınların aradıkları şıklığı, modern çizgileri ve ölçülü giyimi bir araya getirerek oluşturduğu koleksiyonlarla giyim tutkusu oluşturmak Şafaknur'un en büyük tutkusudur.
 
Şafaknur, yenilikçi, ilham veren, büyük hedefleriyle fark yaratan, ekip çalışması ile büyüyen, zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip, etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan, başarıya inanmış bir markadır.
 
Marka Tonumuz; pozitif, doğal, sakin, cool, kendinden emin, merak uyandıran, ilham verici ve moderndir.
 
Marka Konumlandırmamız; Tarz ve fiyatta “ölçülü”, tasarım, kalite, modernlik ve şıklıkta “iddialı” kadın giyim markası.
 
Marka Kimliği; 20-56 yaş arası, modayı takip eden, ölçülü bir stili olan, modern giyinmeyi tercih eden, kalite hassasiyeti yüksek ancak makul fiyatlara da önem veren kadınlar.
 
 
 

Fark ayrıntılarda gizlidir..

TASARIM

 2 Ocak 2019 Çarşamba  Levent Zeytinci

MODA TASARIMI

Devamı

KALİTE

 2 Ocak 2019 Çarşamba  Levent Zeytinci

YÜKSEK KALİTELİ MALZEME, TİTİZ İŞÇİLİK

Devamı

HEDEFİMİZ

 2 Ocak 2019 Çarşamba  Levent Zeytinci

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Devamı

şafaknur-logo