Baharlık ve Yazlık Uzun Etek Modelleri

Baharlık ve Yazlık Uzun Etek Modelleri

Uzun Etekler (Maxi Skirts)

Uzun etekler, bayanların en rahat ettikleri ve tüm ortamlarda kullandıkları bayan kadın giyim ürünleri arasındadır. Dümdüz kesimli olan ve ayak bileklerine kadar inen uzun etek modelleri ile hazırlayabileceğiniz birden fazla konbin olmaktadır. Kemerler ile tamamlanabilecek olan uzun ve ince etekler bahar aylarında giyilebilir ve özellikle hafif yarı açık ayakkabı modelleri ile tamamlanabilir.

uzun-etek-Maxi -Skirts-2

Canlı, iç açıcı rekleri ile bahar havasını taşımıştır adeta. İçimizi açan o enfes renkleri üzerimizde görmek hoşumuza gider ve en basit bir beyaz renkli tişört ile bile harika durabilir.

Elimize aldığımız en güzel aksesuarlardan olan kocaman çantalar bahar aylarında ve yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde daha küçük çantalara dönüşmüştür.

 

Uzun Etek Kombinleri

(349)

Özellikle yaz aylarında tercih edilen şifon etekler ile günümüzün moda akımında yer almaktadır. Şifon kumaştan yapılan pileli uzun etekler, geçmişten bu yana demode olmamış, her zaman tercih edilen etekler olmuştur.

Dar veya geniş kesimde yer alan pek çok pileli etek modeli bulunmaktadır. Genellikle genişleyen kesimde yer alan pileli etekler sportif bir şıklık, dar kesimde yer alan pileli etekler ise klasik bir şıklık sağlamaktadır.

Pileli etekler ile kombin oluştururken tişört, bluz, gömlek, triko gibi kıyafetler çok güzel duracaktır.

 

Birbirinden şık uzun etek modellerimiz safaknurshop.com da..